Latest Movie :
Recent Movies

Rio 2 (2014)

Ekziston një xhungël për Blu,Xhoel dhe tre fëmijët e tyre pasi ata ikin nga Rio de Zhaneiro për në pyjet e egra të Amazonës. Ndërkohë që Blu përpiqet të përshtatet me vendin ai përplaset me hakmarrësin Nigel dhe takon vjehrrin e tij
Shiko: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov
 | VidBull | MovReel | VidSpot
Shkarko:  UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

The One (2001)

Një zëvendës sherif lufton një version luftëtari universal identik në pamje me të, i cili bëhet edhe më i fortë sa herë vritet.

Vlerësimi sipas IMDB: 5.9/10.

The Pirate Fairy (2014) HD

Kur një zanë e keqkuptuar, ruajtëse pluhuri magjik, e quajtur Zarina vjedh gjënë më të rëndësishme të luginës magjike që është pluhuri blu dhe bashkohet me një grup piratësh, Tinkër Bell dhe miket e saj duhet të ndërmarrin aventurën e jetës së tyre për ta rikthyer atë në vendin e duhur.
Vlerësimi sipas IMDB: 6.9/10.

The White Storm (2013) HD

Një Operacion kunder Bosit të Drogës në Tailandë shkatërron lavdinë e një skuadre kineze. Kryetari i saj humbet skuadren në aksion dhe karrierën e tij, një nder pjestarët me të rendesishëm …
Vlerësimi sipas IMDB: 6.7/10.

Jai Ho (2014)

Një ish-ushtarak me nje ide që të propagandojë përgjegjësinë sociale tek njerëzit e zakonshëm por ideja e tij e fut në grindje një familje të fuqishme politikisht.


Vlerësimi sipas IMDB: 6.3/10.

At Middleton (2013) HD

Dy prindër bien në dashuri me njëri tjetrin brënda një dite, ndërkohë që i shmangen turit të kolegjit të fëmijëve të tyre.

Shiko & Shkarko :
NowVideo
PutLocker
SockShare
DepositFiles

Veronica Mars (2014) HD

Vite pas largimit nga e shkuara e saj adoleshente si një detektive private, Veronika Mars rikthehet në vendlindjen e saj – në kohë për ritakimin e gjimnazit – për të ndihmuar dashurinë e saj të vjetër, Logan Ekolls, i cili është ngatërruar në një vrasje të mistershme.

Shiko & Shkarko :
NosVideo
PutLocker
SockShare
FileCloud

Pompeii (2014)

Një skllav Kelt që i përket një zotërie të pasur, ëndërron që një ditë të hakmerret për vrasjen e familjes së tij.Por ajo që nuk di, është se vajzën që ai dashuron e ka në synim një Senator i korruptuar i Romës.
Dhe ndërsa ai gjendet në Arenën e ndeshjeve, Vezuvi shpërthen ,dhe mbush me llavë dhe tmerr gjithë qytetin e Pompeut.
Atje është shoku i ngushtë i skllavit, një Gladiator, i ngecur gjithashtu në Arenën e qytetit. Ndërsa gjithçka mbytet në llavë, skllavi Kelt shkon atje për të shpëtuar njerëzit që do.

Shkarko & Shiko :
PutLocker
NosVideo
SockShare
FileCloud

28 Days Later… (2002)

Katër javë pas përhapjes misterioze,një virus i pashërueshëm perhapet në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar, një pjesë e vogël të mbijetuarve përpiqet të gjej shërim.

Shkarko & Shiko :

47 Ronin (2013)

Një grup i samuraive duan të hakmerren për vdekjen dhe çnderimin e zotit të tyre në duart e një Shoguni te pamëshirshme.

Shkarko & Shiko :
VidBull
NovaMov

Kill Your Darlings (2013) HD

Një vrasje në vitin 1944 bashkon së bashku 3 poetët më të mëdhenj të “brezit të mundur”: Allen Ginsberg, Jack Kerouac dhe William Burroughs.

Shkarko & Shiko :
PutLocker
NosVideo
SockShare
MovReel
Uploaded

Bad Country (2014) HD

Frymëzuar nga ngjarje të vërteta, BAD COUNTRY është një dramë e krimit të vendosur në Luiziana. Hetimet e detektivit Bad Karter e çojnë në arrestimin e Xhesi Ueiland, një vrasës me kontratë nga një organizatë kriminale. Ueiland, përballet me burgim të përjetshëm, dhe për të mos humbur familjen e tij, ai fiton besim tek Karteri dhe bëhet informatori i tij. Kur gjërat filluan të shkonin keq, bosi i organizatës, Lutin Adams përdor politikanët dhe avokatët e korruptuar, për t’i bindur se Ueiland doli si “spiun”. Me këtë rast, familja e Ueiland ekzekutohet, dhe kështu ai merr rrugën drejt hakmarrjes. Karter merr kontrollin, duke e ndjekur këtë organizatë në një lagje franceze. Situata shpërthen, ku në fund Karter, Ueiland dhe Lutin gjenden në një trekëndësh zjarri.

Shkarko & Shiko :
Nowvideo
VidBull
VideoWeed
DepositFiles
FileCloud

Walking with Dinosaurs (2013) HD

Për herë të parë në historinë e filmave, shikoni dhe ndjeni se si ishte Toka në periudhën kur sundonin dinozaurët. Njihni historinë e Paçit, një dinozaur i cili triumfon kundrejt çdo mundësie dhe bëhet hero në histori.

Shkarko :
Nowvideo
NovaMov
PutLocker
SockShare
MovReel

Lone Survivor (2013) HD

Katër anëtarë të forcave SEAL 10 janë të ngarkuar me misionin për të kapur apo vrarë kreun famëkeq të talebanëve Ahmed Shah, në qershor të vitit 2005.

Shkarko : NosVideo
Shkarko: FileCloud
Shkarko: NosUpload
Shkarko: MovReel

17 Miracles (2011)

Si pjesë e kompanisë Willie Handcart, Levi Savage (Jasen Wade) kishte frikën që po të largohej vonë në sezon do conte në dëshpërim dhe vdekje. Ajo cka ai kuptoi është se për cdo tragjedi, ka disa mrekullira.
Shkarko & Shiko :

9 (2009)


Një kukull lecke që zgjohet në një të ardhme të kohes apokaliptike mban çelësin e shpëtimit të njerëzimit.Një kukull lecke që zgjohet në një të ardhme të kohes apokaliptike mban çelësin e shpëtimit të njerëzimit.

Vlerësimi sipas IMDB: 7.1/10.
 
Copyright © 2011. Filma Me Titra Shqip | HD - All Rights Reserved
Template Created by Filma HD
Proudly powered by Blogger